60 GÜNDE İNGİLİZCE

Aydın İngiliz Kültür’le hızlı İngilizce öğren. 60 günde İngilizce programı, dünyadaki en yaygın, etkili, kolay ve hızlı dil öğrenme yöntemlerindendir.

Bu eğitimi alanlar, genelde çok yoğun çalışan, çok kısa sürede hızlı İngilizce öğrenme ile ilgilenen kişilerdir. Ayrıca yakın zamanda yurtdışına gidecek olan, dil öğrenmeye vakit bulamayan kişiler de bu programı tercih ediyor.

Bu programda öğrencilere yaşantı, meslekleri doğrultusunda günlük hayatta çok ihtiyaç duyacakları cümle yapıları öğretiyoruz. Gerçek bir Amerikan, İngiliz insanın bile gündelik hayatında yer vermediği gereksiz kelimeler öğretilmemektedir. Kurumlarımız, bu programla öğrencilerine kısa sürede, etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı eğitim veriyor.

Hızlı İngilizce öğrenme ile ilgilenen öğrencilere toplamda 4 seviyelik eğitim veriliyor. 60 Günde İngilizce programı 192 ders saatinden oluşuyor. Öğrencilere haftanın üç günü kuruma gelmeleri, 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamalarını öneriyoruz. Haftada toplam 12 ders saati eğitim yapıyoruz. Öğrenciler toplam 60 kere eğitim için kuruma geldiği takdirde 4 ay sonunda programı tamamlıyor. 

Ücretlendirme konusunda kurum, bulunduğu ilin potansiyeline ve öğretmenin alacağı ücrete göre fiyat belirlemekte özgürdür.

Call Now ButtonHemen Arayın