Öğrenmenin Modern Yolu!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

image

25+

25+

25+

Kurs

image

5 bin+

5 bin+

5 bin+

Öğrenci

image

3 bin+

3 bin+

3 bin+

Mezun

image

99.9%

99.9%

99.9%

Başarı

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal markadır. 

Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur. Öğrencilerimiz, evrensel bir dil olan İngilizce’yi çok daha rahat ve kısa bir süre içerisinde öğrenebilirler. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemlerle öğrencilere bu şekilde dil öğrenme imkânı sunar. Bununla birlikte İngiliz Kültür Derneği dil kursları en uygun fiyatlardan kurs hizmeti vermektedir.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutar ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır. Gerek aktivite sınıfları gerek konuşma sınıfları gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizce’yle öğrencilerinin yanındadır.

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir. Her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir. Bununla birlikte öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar. Avrupa Dil Porfolyosu kriterlerine uygun eğitim verir. www.verifymyportfolio.com web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkanı sunar. Öğrencilerinin ilk 16 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt sildirmesine olanak tanır. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunar ve sınırsız öğrenme garantisi verir.(%90 devamlılık şartı aranır.) Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alarak, öğrencilerine Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik imkanı sunar. “60 Günde İngilizce” programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim vererek, öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar. Son olarak İngiliz Kültür Dil Okulları, uluslararası TEFL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisidir ve Türkiye Direktörü Lynda Hazelwood danışmanlığında eğitim hizmetlerini devam ettiren ulusal bir markadır.

ŞUBELERİMİZ

MİMARSİNAN

NAZİLLİ

AYDIN

  • Phone: 05306046924

REFERANSLARIMIZ

Call Now ButtonHemen Arayın