KURUMSAL EĞİTİM

Kurumsal Eğitim Programlarımız

Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portfolyosuna uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır. Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

Kurumsal eğitimlerimiz firmanın kendi bünyesinde bulunan eğitim salonlarında gerçekleşebilir. Firmanın belirlediği gün ve saatlerde eğitmenlerimiz eğitim verebilmektedir.

Grupların max. 12 kişi olarak oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz. Dilerseniz personelleriniz İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları Temsilciliklerimizde de eğitim alabilmektedirler. Türkiye’de bulunan en yaygın dil okulu olmamızdan dolayı, Aydın dışındaki şubelerinizde bulunan personellerinize de diğer illerdeki temsilciliklerimiz ile hizmet verebilmekteyiz. Firma çalışanlarınızın Yabancı dil seviyeleri de uzman kadrolarımız tarafından ölçümlendirilerek tarafınıza rapor edilebilmektedir. Mevcut ya da yeni alınan tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı da yapabilmekteyiz.

Kurumsal Raporlama

Kurumumuz eğitim alan kurumsal öğrencileri ile ilgili detaylı bir raporlama yapabilmektedir. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

Call Now ButtonHemen Arayın