ONLINE EĞİTİM

Online İngilizce Kursu

 

Eğitim setimiz 2 bölümden oluşmaktadır. Online Konu Anlatımı ve Kelime Öğrenme modülü.

Bu program bir karma eğitim programıdır. Tüm materyaller tümdengelim metodu ile hazırlanmış ve en pratik şekilde İngilizce öğrenilmesini sağlamaktadır.

Online Konu Anlatımı (Online İngilizce)

Öğrenciler online İngilizce paketimize bilgisayardan ya da tabletten 7/24 ulaşabilir. Eğitim, günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen günlük ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiş bir paket programdır. 

Bu program öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapılarını öğretir. Öğrenci, hayat boyu belki de hiç kullanmayacağı ve hatta bir İngilizin yada Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğrenmez. Bu program personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

Online eğitimde hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplarımızdan eğitim verilir. Öğrencimizin önce online seviye belirme sınavını girmesiyle seviyesini saptarız. Ardından öğrenci ilgili seviyenin eğitim modülüyle bir alt seviyelerin eğitim modülü otomatik açılarak eğitime başlar. Her seviyenin içinde sınavlar bulunmaktadır. Öğrenci, ilgili seviyenin çalışmaları bittikten sonra tekrar seviye tespit sınavına girer. Öğrenci başarılı olursa bir üst seviyeye geçer.

Kelime Öğrenme Modülü (MyKelime.com)

Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi personelinize ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknolojinin sunmuş olduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı; veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir. 

mykelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eder. Bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

MyKelime.com Aktivasyonları Nasıl Yapılır?

MyKelime.com ile binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktayız. Bu aşamada size verilmiş olan Avrupa Dil Portfolyosu’ndaki seri numarasına ihtiyacınız olacaktır.

www.ingilizkultur.com adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği (Aydın) ve portfolyo seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve portfolyo seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

www.ingilizkultur.com adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra,  ekranın sağ tarafındaki “kullanıcı girişi ” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre kısmına portfolyo seri numaranızın  başına “tr” yazarak giriş yapabilir ve  uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın